דירה חדשה מקבלן

8 טיפים לרכישת דירה מקבלן

החלום הוא לרכוש דירה חדשה מקבלן במיקום ובגודל הרצוי לכל משפחה. החלום הזה הוא אכן אפשרי בהתאם ליכולות הפיננסיות של הלקוחות, אך לפני החתימה על החוזה יש לבדוק כמה וכמה נושאים אקוטיים בעסקה זו.

בחירה של סביבת המגורים

סביבת מגורים היא נושא חשוב ביותר כיוון שלסביבה יש השפעה רבה על חיינו ועל חיי הילדים שלנו. יש משפחות שמעדיפות לגור בעיר שבה הם גרים כעת או המשפחות שלהם מתגוררות. אחרים מעדיפים לעבור ליישובים חדשים לאור הסמיכות למקום העבודה וכך הם יוצרים נוחות מקסימלית בחיי היום יום שלהם.

אם מחליטים להישאר באותה העיר, יש שיעדיפו לחפש דירה בשכונות חדשות וזאת כיוון שמדובר בשכונות שהן מתוכננות מהיסוד ויש בהן את כל הצרכים של כל משפחה. אם בוחנים לדוגמה פרויקטים בטירת הכרמל, אפשר יהיה ליהנות מגני ילדים חדשים, בתי ספר מעולים לכל הגילאים, מרכזי מסחר קרובים ושירותים קהילתיים. בדרך זו רוב החיים מתרכזים בשכונה ורק מעת לעת יוצאים לנסיעה מחוץ לעיר או לשכונה אחרת למטרות ספציפיות.

מיזמים מעולים בצפון

רבים מעוניינים לגור ליד חוף הים ולכן הם בוחנים אופציות מצוינות כמו פרויקטים בנהריה שבהם אפשר לרכוש דירות בגדלים שונים במיקום קרוב ביותר לחוף הים, כך שנהנים מהגלים וגם מהבריזה.

מידע על הקבלן הבונה את מתחם המגורים

חשוב לרכוש דירה במיזם של קבלן מוכר אשר מתמקצע בתחום המגורים ובנה פרויקטים רבים לשביעות רצונם של הלקוחות. מומלץ לשוחח עם דיירים שרכשו ממנו דירות בפרויקטים אחרים. יש לבדוק איתם את רמת הבנייה, הגימור, עמידה בלוחות הזמנים ואופן ההתנהלות עם הקבלן עד מסירת המפתח.

בנוסף לכך יש לוודא שהוא עמד בהתחייבויות שלו בנושא שנת הבדק ובוצעו כל התיקונים הנדרשים לאור ליקויים שהיו בדירה. יש לוודא שמדובר היה בליקויים קלים ולא בנושאים אקוטיים ובטיחותיים שמנעו כניסה לדירה, כמו מעקה רופף במרפסת או כל סיבה חשובה אחרת.

בחירה של דירת קבלן

ברוב מבני המגורים יש דירות בגדלים שונים אשר מוצעות למכירה. כל משפחה בוחרת את גודלו של הנכס, כמות החדרים, התכנון של הדירה, כיווני האוויר שלה, גודל המרפסת ופרמטרים נוספים שהם החשובים ביותר עבורה, מתוך ההיצע הקיים.

חשוב להיצמד לאפשרויות הכספיות כדי לא לרכוש נכס שהוא מעבר ליכולות הללו, דבר שעלול להיות בעייתי בהמשך הדרך.

חתימה על חוזה רכישת דירה

לפני חתימה על חוזה עם הקבלן, יש להעביר אותו אל עו״ד לליווי רכישת דירה מקבלן כדי שיבדוק באופן מעמיק את כל סעיפיו באופן מעמיק ביותר. לא אחת הוא מבקש מעורך הדין של הקבלן לבצע שינוי בסעיף זה או אחר כדי להגן על הלקוחות. בנוסף לכך הוא יוודא שהקבלן יעביר את הבטוחות כמו הערבויות בהתאם לחוזה.

מאמר זה נכתב עבור קבוצת משה חדיף

שתפו אם אהבתם:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
קריאה נוספת

מאמרים קשורים

תמ"א 38

3 ההשקעות המשתלמות ביותר

3 ההשקעות המשתלמות ביותר הן: נדל"ן, שוק ההון ופיתוח מוצר חדש אם יש ברשותכם סכום לא מבוטל המיועד להשקעה, עומדות לפניכם מספר אפשרויות בנתיבי השקעה

מעצב פנים

6 טיפים לעיצוב פנים לבית

רוב הלקוחות שרוכשים בתים או דירות חדשות וגם אלו שרוכשים בתים יד שנייה, דואגים גם לנושא נראות הבית, כדי להתאים זאת לצרכיהם המשפחתיים. רבים מהם

פניות דיירים

בקבוצת משה חדיף – הדיירים הם הלב האמיתי של כל פרויקט.
אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל פנייה שיש לכם בנוגע
לאכלוס הדירה שרכשתם.

אנו מחויבים להעניק שירות אישי, מקצועי ואדיב בכל שלב ושלב ברכישת הדירה, החל מההתנהלות מול הבנקים, דרך הקשר השוטף עם הקבלן, הטיפול במשכנתאות ומסירת הדירה לידיכם וכלה בתיקון הליקויים השונים, אם ימצאו, במסגרת שנת הבדק, כל זאת עם חיוך ובאדיבות.
דילוג לתוכן