קניית דירה חדשה מקבלן והקמת גינה

קניית דירה חדשה מקבלן והקמת גינה

כשהמשפחה מתרחבת ויש צורך ברכישה של דירה גדולה יותר, כל משפחה בוחנת כמה וכמה אופציות. ההעדפה היא קניית דירה חדשה מקבלן והקמת גינה ולכן רבים מעוניינים לרכוש דירת גן בת כמה חדרים על פי הצורך שלהם והמיקום שהוא הנכון ביותר עבורם.

סביבת מגורים אידאלית למשפחה

יש משפחות שמעוניינות להישאר בסביבה המוכרת, כיוון שהילדים כבר התרגלו לבתי הספר, לגני הילדים ולחברים. עם זאת יש משפחות שמעוניינות לבצע שינוי בחיים ולעבור לסביבה חדשה בקרבת מקום העבודה, או בקרבת חוף הים. לכן הן בוחנות מיזמים חדשים כמו פרויקטים חדשים בנהריה ובמקומות נוספים בקרבת הים, כדי ליהנות מהבריזה ומהאפשרות להגיע לעיתים תכופות לחוף הים.

קבלת החלטות לגבי קניית דירה

כאשר רואים דירות בכמה פרויקטים, הקו המנחה את הלקוחות הוא לרכוש דירה אצל קבלן בעל מוניטין רב שיש מאחוריו רזומה של בניית בנייני מגורים רבים ומוצלחים. הם שואלים דיירים שגרים במבנים הללו ואם הם שומעים שלאחר שנים רבות כולם מרוצים מאיכות הבנייה, הדרך סלולה לבחירת הדירה בגודל הנכון ביותר וחתימה על חוזה מכר.

היתרון הגדול בגינה ביתית

גינה סביב הבית היא חלום של ישראלים רבים שמעוניינים ליהנות משעות של רוגע ושל שלווה בגינה החדשה. זו הסיבה שהם רוכשים דירת גן ומתכננים איך לעצב אותה באופן פונקציונלי. הדרך הנכונה היא לשכור חברה מקצועית אשר מבצעת הקמת גינות במרכז ובצפון הארץ. בשלב הראשוני הם יתכננו את נראות הגינה על פי המבנה הגיאומטרי שלה ועל פי גודלה. נציגי החברה יבצעו סיעור מוחות עם בעלי הנכס, כדי להבין מה חשוב להם ועל פי זאת הם יכינו סקיצות שכוללות את ההצעה שלהם.

יש גינות שמקימים בהן פרגולות בהתאם לכיוון של השמש כדי ליצור הצללה רוחבית מעל רחבה שיהיו בה שולחן וכיסאות לנוחותם של בני הבית. כמו כן רחבה שתשמש לברביקיו ולאירוח האורחים הרבים שמגיעים הביתה. אם יש מקום, לקוחות רבים מעוניינים שתבוצע שתילה של עצי נוי יפהפיים או עצי פרי, פרחים מגוונים שמותאמים לאזור האקלימי אשר יפרחו לאורך כל השנה.

נציגי החברה יבצעו את כל ההקמה הראשונית, יתקינו את הצנרת והברזים עבור מערכת השקיה אוטומטית ותוך פרק זמן קצר תהיה גינה מרהיבה סביב הבית. עם זאת יש לטפח את הגינה לאורך כל השנה ולכן כדאי לשכור את שירותיו של גנן שיגיע אחת לתקופה, ינקה את השטח סביב הפרחים והעצים, ידאג לדשן ולכל חומר נוסף שיש לפזר בגינה.

מגורים בבית החדש

אחרי תקופה ארוכה של סידורים ורכישות עבור הבית החדש, מגיע הרגע שבו נכנסים למגורים, נהנים מכל פינה בבית שעוצבה באופן ייחודי ומרוצים מאד מהגינה שמאפשרת לכולם לנוח וליצור מפגשים עם המשפחה ועם החברים הטובים.

מאמר זה נכתב עבור קבוצת משה חדיף

שתפו אם אהבתם:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
קריאה נוספת

מאמרים קשורים

תמ"א 38

3 ההשקעות המשתלמות ביותר

3 ההשקעות המשתלמות ביותר הן: נדל"ן, שוק ההון ופיתוח מוצר חדש אם יש ברשותכם סכום לא מבוטל המיועד להשקעה, עומדות לפניכם מספר אפשרויות בנתיבי השקעה

מעצב פנים

6 טיפים לעיצוב פנים לבית

רוב הלקוחות שרוכשים בתים או דירות חדשות וגם אלו שרוכשים בתים יד שנייה, דואגים גם לנושא נראות הבית, כדי להתאים זאת לצרכיהם המשפחתיים. רבים מהם

פניות דיירים

בקבוצת משה חדיף – הדיירים הם הלב האמיתי של כל פרויקט.
אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל פנייה שיש לכם בנוגע
לאכלוס הדירה שרכשתם.

אנו מחויבים להעניק שירות אישי, מקצועי ואדיב בכל שלב ושלב ברכישת הדירה, החל מההתנהלות מול הבנקים, דרך הקשר השוטף עם הקבלן, הטיפול במשכנתאות ומסירת הדירה לידיכם וכלה בתיקון הליקויים השונים, אם ימצאו, במסגרת שנת הבדק, כל זאת עם חיוך ובאדיבות.
דילוג לתוכן