ביטוחת באש בנייני מגורים משותפים

חשיבות מנהל פרויקטים בפרויקטים של בנייה

ההון האנושי הוא אשר קובע פעמים רבות אם עסק יהיה מוצלח או לא. כך אתם צריכים להבין כי חברות ההייטק לא היו קיימות ללא המתכנתים שלהם ומשרדי עורכי הדין לא יצליחו אם הם לא הם לא יעסיקו את עורכי הדין הטובים ביותר. על רקע זה יש לציין כי יש חשיבות עצומה לכל בעל מקצוע גם בענפים אשר לא ההון האנושי לא זוכה שם למספיק תשומת לב. כזה הוא המקרה בענף הבנייה כאשר בעל המקצוע החשוב ביותר בענף זה הוא ללא ספק מנהל פרויקטים. עליכם לקחת בחשבון כי מנהל פרויקטים הוא קריטי להצלחת פרויקט הבניה ושככל שהוא יהיה יותר טוב כך הבנייה תתבצע בצורה יותר טובה, יותר מהירה, יותר מקצועית ויותר איכותית וזהו משהו שכדאי לקחת בחשבון.

מדוע ניסיון הוא כל כך קריטי בניהול פרויקטים?

עליכם להבין כי ככל שתבחרו מנהל פרויקטים יותר טוב כך הפרויקט יתבצע בצורה יותר טובה. על רקע זה ועוד לפני שאנחנו נוגעים בנושא של קורס ניהול פרויקטים אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לניסיון של המנהל. ככל שמנהל פרויקטים יהיה יותר מנוסה כך הוא יבצע עבודה יותר טובה. מנהל מנוסה יודע על מה לשים דגש, מה הן נקודות הכשל, היכן אורבות הסכנות, כיצד לתמרץ את העובדים, מה לעשות ומה לעשות וניתן לומר כי מנהל מנוסה יבטיח כי הבנייה תתבצע בצורה הטובה ביותר שיש. על כן כאשר אתם באים לבחור מנהל פרויקטים אל תתביישו ושאלו אותו בנוגע לניסיון שלו.

מדוע לא כדאי להעסיק מנהל פרויקטים אשר לא עבר קורס?

עליכם להבין כי ניהול פרויקטים הוא מקצוע לכל דבר ועניין ממש כמו חשמלאי וממש כמו רופא ועל כן כל מי שעוסק בו צריך לעבור קורס ניהול פרויקטים. לא כדאי לכם להעסיק קבלן או מהנדס אשר לא עברו את הקורס מכיוון שהידע שלהם כיצד לנהל את הפרויקט יהיה הרבה יותר נמוך וברמה הרבה יותר ירודה וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון. לימודים הם מה שמאפשרים לנו להיות מקצועיים, איכותיים ומומחים בתחום שלנו וכך גם בתחום של ניהול פרויקטים בענף הבנייה וזהו משהו שיש לקחת בחשבון ולחשוב עליו תמיד כאשר אנחנו באים לבחור מנהל פרויקט וכאשר אנחנו בוחנים מי יהיה המנהל הכי טוב בשבילנו.

מהו הדבר הכי חשוב שעליו המנהל צריך להקפיד?

עליכם להבין כי הדבר הכי חשוב שעליו מנהל פרויקט צריך להקפיד ואשר הוא גם מרכיב חשוב מאוד כאשר המנהל הולך אל קורס ניהול פרויקטים גם כאשר מדובר בדירות למכירה בנהריה בדוגמה, זה הנושא של בטיחות באתר הבנייה. על המנהל להבטיח כי חוקי הבטיחות נאכפים וכי אף עובד לא מסכן את עצמו או את חבריו וזאת מכיוון שאתר בנייה יכול להיות מאוד מסוכן אם לא נשמעים להוראות הבטיחות.

שתפו אם אהבתם:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
קריאה נוספת

מאמרים קשורים

תמ"א 38

3 ההשקעות המשתלמות ביותר

3 ההשקעות המשתלמות ביותר הן: נדל"ן, שוק ההון ופיתוח מוצר חדש אם יש ברשותכם סכום לא מבוטל המיועד להשקעה, עומדות לפניכם מספר אפשרויות בנתיבי השקעה

מעצב פנים

6 טיפים לעיצוב פנים לבית

רוב הלקוחות שרוכשים בתים או דירות חדשות וגם אלו שרוכשים בתים יד שנייה, דואגים גם לנושא נראות הבית, כדי להתאים זאת לצרכיהם המשפחתיים. רבים מהם

פניות דיירים

בקבוצת משה חדיף – הדיירים הם הלב האמיתי של כל פרויקט.
אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל פנייה שיש לכם בנוגע
לאכלוס הדירה שרכשתם.

אנו מחויבים להעניק שירות אישי, מקצועי ואדיב בכל שלב ושלב ברכישת הדירה, החל מההתנהלות מול הבנקים, דרך הקשר השוטף עם הקבלן, הטיפול במשכנתאות ומסירת הדירה לידיכם וכלה בתיקון הליקויים השונים, אם ימצאו, במסגרת שנת הבדק, כל זאת עם חיוך ובאדיבות.
דילוג לתוכן