חברות ניקיון

הפרמטרים לבחירת חברת ניקיון נכונה

כל מי שמחזיק ברשותו משרד או מבנה עסקי גדול, אשר משרת קבוצה גדולה של עובדים, ספקים ולקוחות, רוצה להיות בטוח שהמקום יהיה נקי כל הזמן ותמיד יהיה נעים לשהות בו. בין אם זה במהלך יום עבודה שלם ובין אם זה במהלך מספר שעות ביממה. 

לכן, סביר להניח שהוא ירצה לשכור צוות מקצועי שיהיה אחראי על הניקיון במקום. זאת להבדיל, נניח, מבית מגורים שם ייתכן שבעלי הבית יעדיפו לבצע את הניקיון בעצמם, או לשכור עוזרת שתבוא פעם בשבוע לנקות. בעסק זה בלתי אפשרי להעסיק עובדי ניקיון שיבואו פעם בשבוע. הרי הפסולת שנוצרת במהלך כל יום היא עצומה, ויש לוודא שסביבת העבודה היא נעימה ונקייה, הן עבור העובדים והן עבור לקוחות וספקים שמגיעים באופן מזדמן למקום. 

חברת ניקיון היא הפתרון הטוב ביותר על מנת לשמור על המבנה נקי בצורה מוחלטת. הרי אי אפשר לדרוש מהעובדים לנקות את המקום, ולא תמיד זה משתלם לשכור עובדים רק לצורך ניקיון. הפתרון של העסקת חברה חיצונית, הוא הטוב ביותר עבור עסקים בסדרי גודל שונים, בוודאי עבור עסקים שיכולים לעמוד בהוצאה כזו באופן קבוע. 

השאלה היא, כיצד בוחרים חברת ניקיון שתספק שירות ברמה הגבוהה ביותר כפי שבעל העסק, בעל המבנה, מצפה לקבל. הבחירה מתבצעת על פי פרמטרים שונים, כפי שנוכל לראות, הם משלבים בתוכם פרמטרים שקשורים לטיב החברה והשירות שלה וכן לאופי המבנה, אופי השימוש בו, והצרכים של המקום. 

לפני שנציג את הפרמטרים השונים, נציין נקודה חשובה, על מנת שהשירות יתבצע בצורה הטובה ביותר לאורך זמן, מוטב לבור חברה שתוכל לספק שירותי ניקיון למשך תקופה ארוכה. כלומר, כאשר שוכרים חברה כזו או אחרת, הכוונה צריכה להיות שההתקשרות איתה תהיה לאורך זמן ולא עניין נקודתי או קצר מועד. כך גם לא יהיה צורך לחפש בהמשך חברת ניקיון חלופית. 

אילו פרמטרים ישפיעו על הבחירה

כאמור החלוקה היא בין החברה, אופי המבנה וסוג העבודה שנעשה במקום. 

כאשר אנחנו בוחנים את החברה והאופי שלה, אזי שעלינו להתייחס להיבטים של ניסיון, יכולות, כמות העובדים שעומדים לרשותה, סוג הציוד והמכשור שהחברה מחזיקה ברשותה, וכן היבטים נוספים, למשל, עד כמה החברה נחשבת שירותית, אמינה, מקצועית. האם אנחנו יכולים לסמוך עליה שתבצע את עבודתה, לאורך זמן, ובפרט אם היא תוכל לספק את השירות שאנחנו מחפשים, בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה במקרים דחופים. 

לגבי המבנה, הרי עלינו למצוא חברת ניקיון שתוכל לספק לנו שירותים בהתאם לסוג המבנה. בין אם זה משרד רגיל, מבנה עם משרדים מסוגים שונים, מבנה עם חניון ומקלטים ועוד. על חלק במבנה זקוק לסוג טיפול אחר. זה גם מתקשר לסוג העבודה שמתבצעת במקום, הפסולת שהיא מייצרת והצרכים שלנו בהתאם לכך. 

מאמר זה נכתב עבור קבוצת משה חדיף

שתפו אם אהבתם:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
קריאה נוספת

מאמרים קשורים

תמ"א 38

3 ההשקעות המשתלמות ביותר

3 ההשקעות המשתלמות ביותר הן: נדל"ן, שוק ההון ופיתוח מוצר חדש אם יש ברשותכם סכום לא מבוטל המיועד להשקעה, עומדות לפניכם מספר אפשרויות בנתיבי השקעה

מעצב פנים

6 טיפים לעיצוב פנים לבית

רוב הלקוחות שרוכשים בתים או דירות חדשות וגם אלו שרוכשים בתים יד שנייה, דואגים גם לנושא נראות הבית, כדי להתאים זאת לצרכיהם המשפחתיים. רבים מהם

פניות דיירים

בקבוצת משה חדיף – הדיירים הם הלב האמיתי של כל פרויקט.
אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל פנייה שיש לכם בנוגע
לאכלוס הדירה שרכשתם.

אנו מחויבים להעניק שירות אישי, מקצועי ואדיב בכל שלב ושלב ברכישת הדירה, החל מההתנהלות מול הבנקים, דרך הקשר השוטף עם הקבלן, הטיפול במשכנתאות ומסירת הדירה לידיכם וכלה בתיקון הליקויים השונים, אם ימצאו, במסגרת שנת הבדק, כל זאת עם חיוך ובאדיבות.
דילוג לתוכן