בריכות ביתיות

בריכות ביתיות – ליהנות מסטייל עד הסוף

בעבר, מעטים האנשים שהחזיקו בריכות ביתיות בחצר הבית. העניין היה מאוד יקר ולא משתלם, לא עצם ההתקנה ולא עצם התחזוקה. ההנחה הרווחת היתה גם, שאם נרצה למכור את הבית עם הבריכה, אנחנו עלולים להפסיד ואולי אפילו נתקשה למצוא מוכר שיהיה מסוגל לעמוד בעלות שנקבע עבורו.

עם השנים המצב השתנה. היום יותר ויותר כבר מחזיקים בריכה ביתית, בין אם זה בחצר ובין אם זה במרפסת או בגג. הכוונה הן לבריכות בתוך האדמה והן כאלה שמותקנות מעל האדמה, לא מעט אנשים גם בחרו להתקין בריכות אשר אין צורך לבנות אותן אלא רק להתקין כפי שהן (גם הן דורשות עלויות מסוימות). המצב השתנה, בין היתר, מסיבות כלכליות, וכן בגלל שהיצע הבריכות גדל וכיום אפשר למצוא בריכות במחיר נוח, באופן יחסי.

בריכות ביתיות הן מאוד פופולאריות, בוודאי בקרב מי שיש לו ילדים או נכדים, אך גם במקרים נוספים. למשל, בקרב מי שמתגורר רחוק מקו החוף ואין לו אפשרות להגיע לים מדי שבוע, עבור מי שאוהב לשחות על בסיס קבוע ולא רוצה לעשות מנוי בקאנטרי העירוני, בקרב אנשים שמעוניינים להשכיר את המבנה שברשותם לאירוח או אירועים אחרים בסופי שבוע ובחגים, ועוד.

צריך לזכור, בריכות ביתיות מאפשרות לנו להרחיב את השימוש בשטח גם מעבר לעניין שלשמה משרתת הבריכה. כלומר, אנחנו יכולים לערוך במקום אירועים ומסיבות, לארח חברים ובני משפחה, לערוך ארוחות גדולות ועוד. הבריכה היא לפעמים רק תירוץ לכל השאר. בוודאי אם מדובר במבנה שנמצא באזור עם נוף מרשים ומרהיב, אז אנחנו יכולים להיכנס לבריכה ופשוט ליהנות מהמראה סביב.

מה צריך בשביל בריכה ביתית

התקנת בריכות ביתיות זה לא עניין של מה בכך. זה מחייב תכנון מקדים, חשיבה לטווח הרחוק, חישוב נכון של כל העלויות, הן אלה שקשורות להתקנה והן אלה שקשורות לתחזוקה ועוד. אנחנו צריכים לקחת כל פרט ופרט בחשבון בשביל שנוכל לבנות את הבריכה שלנו בצורה מושלמת בוילה שלנו בטירת הכרמל , נהריה או תל אביב.

למשל, אנחנו צריכים לבחון את השטח עליו אנחנו רוצים להתקין את הבריכה, עד כמה הוא מאפשר לנו להתקין אותה בצורה נוחה, כך שנוכל להפיק ממנה הנאה באופן מרבי.

אנחנו צריכים לקחת בחשבון, שבשביל להתקין את הבריכה נידרש כמובן להתקנה של צינורות מים, משאבות ועוד שורה של אמצעים נוספים. זה חשוב, מאחר ורק כך נוכל לדעת מה העלויות הצפויות לנו בזמן ההתקנה.

נקודה אחרונה שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, זה כל נושא התחזוקה. בין אם מדובר בתחזוקה שוטפת, יומיומית או תחזוקה עונתית. הכוונה לניקיון, החלפה של מים ועוד מגוון רחב של דברים. כל זה דורש מאיתנו זמן, ודורש מאיתנו כמובן גם כסף.

אם נדע לחשב נכון את כל מה שאנחנו צריכים ואת כל ההוצאות לשם כך, נוכל ליהנות מבריכה ביתית מותאמת בדיוק לצרכים שלנו.

שתפו אם אהבתם:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
קריאה נוספת

מאמרים קשורים

תמ"א 38

3 ההשקעות המשתלמות ביותר

3 ההשקעות המשתלמות ביותר הן: נדל"ן, שוק ההון ופיתוח מוצר חדש אם יש ברשותכם סכום לא מבוטל המיועד להשקעה, עומדות לפניכם מספר אפשרויות בנתיבי השקעה

מעצב פנים

6 טיפים לעיצוב פנים לבית

רוב הלקוחות שרוכשים בתים או דירות חדשות וגם אלו שרוכשים בתים יד שנייה, דואגים גם לנושא נראות הבית, כדי להתאים זאת לצרכיהם המשפחתיים. רבים מהם

פניות דיירים

בקבוצת משה חדיף – הדיירים הם הלב האמיתי של כל פרויקט.
אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל פנייה שיש לכם בנוגע
לאכלוס הדירה שרכשתם.

אנו מחויבים להעניק שירות אישי, מקצועי ואדיב בכל שלב ושלב ברכישת הדירה, החל מההתנהלות מול הבנקים, דרך הקשר השוטף עם הקבלן, הטיפול במשכנתאות ומסירת הדירה לידיכם וכלה בתיקון הליקויים השונים, אם ימצאו, במסגרת שנת הבדק, כל זאת עם חיוך ובאדיבות.
דילוג לתוכן