פרופיל חברה

קבוצת 'משה חדיף' נוסדה בשנת 1982 ועוסקת ביזמות וביצוע של פרויקטים בענף הנדל"ן.

החברה נמנית על חזית ענף הבנייה בישראל ושמחה לקחת חלק בלתי נפרד מבניין הארץ והקמתה.

נגן וידאו

ייחודיות החברה באה לידי ביטוי בלמעלה מ-40 שנות ניסיון בבניית עשרות אלפי יחידות דיור לעשרות אלפי משפחות ברחבי הארץ ובהיותה קבלן יזם וקבלן מבצע – נדבך בלתי נפרד משמה הטוב והמוניטין לה היא זוכה בקרב קהל הלקוחות וכן באיתנות הפיננסית המעניקה עוגן איתן של יציבות עבור קהל הרוכשים. החברה מציבה את הלקוח במרכז ונותנת את הדגש לשירות איכותי ואישי ולסטנדרט בנייה מעולה. 

בקבוצת 'משה חדיף' אנו מאמינים שמקור ההצלחה והמוניטין רב-השנים שלנו הוא בתחושת השותפות העמוקה עם כל אחד מעשרות אלפי לקוחותינו בעבר ובהווה ובערך המוסף שאנו מעניקים להם בכל אספקט, החל מבחירת מיקומי הפרויקטים, דרך בחירת אנשי המקצוע הטובים בתחומם, לרבות אדריכלים, מהנדסים, אנשי ביצוע, שיווק ומכירות וכלה בבחירת שותפים וספקים, המעניקים שקט נפשי וביטחון לרוכשים.

ניסיון עשיר

לקבוצת משה חדיף ניסיון עשיר בענף היזמות והבנייה, המתפרש לאורך 40 שנות פועלה

שירות אישי

הקבוצה מציבה את היחס לקהל לקוחותיה ואת טיב השירות כערכים עליונים בפעילות החברה וכחלק בלתי נפרד משגשוגה והצלחתה

מובילים בחדשנות וביצוע

הקבוצה שמה לעצמה למטרה לעמוד בחזית ענף הבנייה בישראל, תוך התמקצעות מתמדת, התייעלות ושמירה על איכות גבוהה בהליכי ביצוע

קבוצת משה חדיף הוקמה בשנת 1982 ע"י מר משה חדיף, המשמש כיום כיו"ר הקבוצה. מאז התרחבה החברה וכיום היא מאגדת בתוכה מספר חברות העוסקות בהשקעות נדל"ן, נכסים, ייזום, תכנון וביצוע של פרויקטים רבים.
הניסיון לאורך השנים הוביל את קבוצת משה חדיף להתרחבות בתחומים השונים, אך במקביל שמרה על סטנדרטים ברורים של משפחתיות, אמינות ויושר מקצועי ואישי, כפי שהתחיל את דרכו, יו"ר הקבוצה, מר משה חדיף.

במהלך עשרות השנים של פעילותה, פעלה הקבוצה בתחומי ייזום הנדל"ן במגורים, במסחר ובמגזר הציבורי ברחבי הארץ, הן על קרקעות פרטיות והן על קרקעות של מינהל מקרקעי ישראל, ביניהן הקמת שכונות שלמות.

לצד יכולות החברה בתחום התכנון והייזום, העובדה כי ברשותה חטיבת ביצוע, מסייעת רבות להשלמת תהליכי הפרויקטים ברמה גבוהה ולשאיפה למצוינות, כפי שהציבה לעצמה החברה, כנכס מרכזי ובסיסי להצלחה.

דבר המנכ״ל

"קבוצת משה חדיף" – היא קבוצה יזמית בתחום הנדל"ן. ראשיתה בשלהי שנות ה-70, כחברה קבלנית שהתחילה את צעדיה בשיפוץ אלפי מבנים בפרוייקטים ממשלתיים.

ערכי היסוד אשר מלווים אותי כאדם וכיזם הינם נר לרגלי גם לאחר מעל 40 שנים של עשייה ויזמות בתחום הבנייה. נפלה בחלקי הזכות להיות שותף לבנייה של עשרות אלפי יחידות דיור ופרוייקטים שונים של מרכזים מסחריים, אולמות, מוסדות חינוך ועוד.. וב"ה בכל השנים דבקתי בערכי יסוד של יושר ונאמנות ללקוחותי.

"הזורעים בדמעה ברינה יקצורו" (תהילים)

זהו המוטו של חיי, עבודה קשה מקצועיות ואיכות בלתי מתפשרת, מתן שירות מיטבי, התחשבות בצרכי הלקוח, ראיית טובת הלקוח במרכז, ואמונה כי ללקוח מגיעה התמורה הגבוהה ביותר להשקעתו. כל אלה מהווים עבורי התחייבות ליצירת חיים, בה הפרוייקטים אותם אני מוביל יעמדו בסטנדרטים עולמיים הגבוהים ביותר, תוך נטילת סיכונים ומבלי להתפשר בטיב החומרים ואיכות העבודה.

לצידי צוות שהוא כמשפחה העמל ימים ולילות למען השגת היעדים אותם הצבתי כסטנדרטיים בקבוצת משה חדיף אשר יצרה לעצמה מוניטין של חברה העומדת בחזית ענף הנדל"ן בישראל. צוות המחוייב ללקוחות ומוציא תחת ידיו איכות ושירות ללא פשרות.

אני גאה להיות שותף לבניית ארץ ישראל ולסייע למשפחות רבות ברחבי המדינה להנות מרמת בנייה באיכות המהווה עבורם משענת בטוחה לשנים ארוכות.
אתם מוזמנים להכנס לאתר ולהתרשם מעשייה רבת שנים של חברה אשר רואה אותך כלקוח המבקש איכות ותמורה מלאה תוך הבטחת שקט נפשי בהשקעתך.

ברגשי כבוד, משה חדיף

הכירו את הצוות שלנו

avatar1-80

משה חדיף

מנכ"ל ובעלים
avatar2-80

יוסף חדיף

סמנכ"ל
avatar3-80

ראובן חדיף

סמנכ"ל ביצוע
avatar4-80

רמזי דלה

רו"ח ועו"ד
avatar3-80

עימאד דלי

סמנכ"ל כספים
avatar2-80

משה מנחם

סמנכ"ל שיווק
avatar1-80

ויקטור חדיף

מנהל פרויקטים
avatar6-80

אירית מנחם

מנהלת חשבונות
avatar3-80

ניזאר ג'רייס

מהנדס החברה
avatar5-80

עו"ד ריקי אוזן

עו"ד ראשית וייצוג משפטי

פניות דיירים

בקבוצת משה חדיף – הדיירים הם הלב האמיתי של כל פרויקט.
אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל פנייה שיש לכם בנוגע
לאכלוס הדירה שרכשתם.

אנו מחויבים להעניק שירות אישי, מקצועי ואדיב בכל שלב ושלב ברכישת הדירה, החל מההתנהלות מול הבנקים, דרך הקשר השוטף עם הקבלן, הטיפול במשכנתאות ומסירת הדירה לידיכם וכלה בתיקון הליקויים השונים, אם ימצאו, במסגרת שנת הבדק, כל זאת עם חיוך ובאדיבות.
דילוג לתוכן