אדריכלית מומחית

בחירת אדריכלית מומחית בפרויקטים למגורים

אדריכלית מומחית – כשמדובר בתכנון פרויקטים למגורים, מדובר באתגר של ממש. ברור שזה עניין לאנשי מקצוע. הבעיה היא שגם בחירה באיש המקצוע הנכון, הפך בשנים האחרונות לאתגר מורכב עוד יותר.

אם עד לא מזמן לא היו כל כך הרבה אדריכלים ואלו שהיו, אכן היו ברובם אנשי מקצוע ‎מנוסים ומבוססים בשוק וכולם ידעו להצביע מיהו אדריכל טוב ומיהו אדריכל פחות טוב, הרי שכיום ‎העניין שונה לחלוטין. ‎בכל שנה יוצאים לשוק עוד אדריכלים ומעצבי פנים והבחירה באיש המקצוע הנכון הופך עם הזמן למבצע לא קל ולא פשוט.

אז איך בוחרים בכל זאת?

  • המלצות

הדבר הטוב ביותר הוא להסתמך על המלצות. על פי רוב, ההמלצות שנקבל על איש המקצוע תהיינה אמתיות ומשקפות יותר מכל פרסום של העסק על עצמו. כך שניתן יהיה להגיע להחלטה בקלות רבה יותר.

  • נפגשים

לא משנה אם מדובר בעיצוב דירות מקבלן, בשיפוץ במסגרת התחדשות עירונית או סתם שיפוץ הנעשה באופן פרטי, חשוב מאוד לשבת עם איש המקצוע פנים מול פנים ולנסות להתרשם מהאישיות של האדם, מהאנושיות וכך לנסות להבין מיהו האדם העומד מולנו. הפגישה תוכל לתת לנו את המידע בדבר התכנון של הבית או המשרד וכך גם נוכל לבחון האם אנחנו צועדים בדרך הנכונה.

  • מתאמים עמדות

אנחנו רוצים שהבית שלנו יהיה מעוצב בהתאם לצרכים שלנו ובהתאם לטעם האישי שלנו. חשוב לשים לב שהאדריכל מולנו ילך אתנו בראש אחד ולא יגרום לנו לסגת מהתכניות שלנו אם אנחנו לא נרצה בכך כמובן.

  • שירות זמין

חשוב לברר כי האדריכל המתמחה בתחום אדריכלות פנים יהיה זמין עבורכם ולא תמצאו את עצמכם נמצאים במרדף אחריו על כל שאלה שתתעורר. למעשה האדריכל אמור לעבוד אצלנו ולשרת אותנו ואם הוא לא יעשה את זה, העבודה תתנהל בעצלתיים ולמעשה מדובר במתכון להרבה מאוד בעיות בדרך.

מיקום גיאוגרפי של האדריכל הוא הרבה פחות משמעותי בעידן האינטרנט כאשר מקובל לומר שהעולם כולו הפך לכפר גלובלי קטן. אך כאמור, על השירות ועל הזמינות, ממש אסור לוותר.

  • מוניטין ושם

כאן ישנה גם הדילמה של פנייה אל חברה עם מוניטין או לאו דווקא.

ברור שעל שם טוב ועל מותג, הלקוח צריך לשלם. השאלה היא האם אכן יש עניין לשלם עבור השם והמוניטין של העסק. לא תמיד זה ממש מבטיח לנו כי השירות יהיה טוב יותר ביחס לאדריכל שהשם שלו קצת פחות נפוץ. אולי להיפך. לפעמים אלו שלא זכו עדיין להתפרסם, ישקיעו יותר על מנת לשפר את שמם הטוב.

כך שחשוב להסתכל על המקצוענות ולא למהר לשלם למותגים הנחשבים.

קבוצת משה חדיף – ייזום נדל"ן למגורים, למסחר וכל צורך

מחפשים אדריכלית מומחית טובה? מעצבת פנים מקצועית? כל מה שקשור לנושא של אדריכלות פנים – תוכלו לקבל אצלנו.

משרד אדריכלים עם ניסיון, מומחיות ומקצועיות! אצלנו בקבוצת משה חדיף תוכלו למצוא מגוון רחב של פרויקטים החל מדירות למכירה במעלות ועד פרויקטים חדשים בנהריה.

שתפו אם אהבתם:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
קריאה נוספת

מאמרים קשורים

תמ"א 38

3 ההשקעות המשתלמות ביותר

3 ההשקעות המשתלמות ביותר הן: נדל"ן, שוק ההון ופיתוח מוצר חדש אם יש ברשותכם סכום לא מבוטל המיועד להשקעה, עומדות לפניכם מספר אפשרויות בנתיבי השקעה

מעצב פנים

6 טיפים לעיצוב פנים לבית

רוב הלקוחות שרוכשים בתים או דירות חדשות וגם אלו שרוכשים בתים יד שנייה, דואגים גם לנושא נראות הבית, כדי להתאים זאת לצרכיהם המשפחתיים. רבים מהם

פניות דיירים

בקבוצת משה חדיף – הדיירים הם הלב האמיתי של כל פרויקט.
אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל פנייה שיש לכם בנוגע
לאכלוס הדירה שרכשתם.

אנו מחויבים להעניק שירות אישי, מקצועי ואדיב בכל שלב ושלב ברכישת הדירה, החל מההתנהלות מול הבנקים, דרך הקשר השוטף עם הקבלן, הטיפול במשכנתאות ומסירת הדירה לידיכם וכלה בתיקון הליקויים השונים, אם ימצאו, במסגרת שנת הבדק, כל זאת עם חיוך ובאדיבות.
דילוג לתוכן