אודות החברה

 

 

קבוצת משה חדיף החלה את דרכה לפני 29 שנים והוקמה בשנת 1982על ידי מר משה חדיף, המשמש כיום כיו"ר הקבוצה.מאז ועד היום התרחבה החברה ומאגדת בתוכה כיום מספר חברות העוסקות בהשקעות נדל"ן, נכסים, ייזום, תכנון וביצוע של פרוייקטים רבים. הניסיון לאורך השנים הובילה את קבוצת משה חדיף להתרחבות בתחומים השונים, אך במקביל שמרה על סטנדרטים ברורים של משפחתיות, אמינות ויושר מקצועי ואישי, כפי שהתחיל את דרכו, יו"ר הקבוצה, מר משה חדיף.

במהלך עשרות השנים של פעילותה, פעלה הקבוצה בתחומי ייזום הנדל"ן במגורים, מסחר ובמגזר הציבורי ברחבי הארץ, הן על קרקעות פרטיות והן על קרקעות של מינהל מקרקעי ישראל, בינהן הקמת שכונות שלמות.

לצד יכולות החברה בתחום התכנון והייזום, העובדה כי ברשותה חטיבת ביצוע, מסייעת רבות להשלמת תהליכי הפרוייקטים ברמה גבוהה ולשאיפה למצויינות, כפי שהציבה לעצמה החברה, כנכס מרכזי ובסיסי להצלחה.

כחלק מתפיסת עולם של העצמה משפחתית וחברתית, בכל פרוייקט מגורים של הקבוצה מושקעת מלוא החשיבה היצירתית ליצירת סביבת מגורים מושלמת הבאה לידי ביטוי בתכנון הפנימי החכם, בפיתוח הסבביבתי הירוק והמטופח, תוך ראייה עיצובית כוללת
.